داستان داستان tag:http://shogheparvane.mihanblog.com 2020-04-05T08:25:35+01:00 mihanblog.com لنگه کفش 2014-01-22T10:41:11+01:00 2014-01-22T10:41:11+01:00 tag:http://shogheparvane.mihanblog.com/post/3 ایمان اسلامی پیر مردی سوار بر قطار به سفر می رفت.به علت بی توجهی یک لنگه کفش ورزشی وی از پنجره قطار بیرون افتاد.مسافران دیگر برای پیمرد تاسف می خوردند ، ولی پیرمرد بی درنگ... لنگه دیگر کفشش را هم بیرون انداخت . همه تعجب کردند ؛ پیر مرد گفت که یک لنگه کفش نو برایم بی مصرف می شود ؛ ولی اگر کسی یک جفت کفش نو بیابد چقدر خوشحال خواهد شد! پیر مردی سوار بر قطار به سفر می رفت.به علت بی توجهی یک لنگه کفش ورزشی وی از پنجره قطار بیرون افتاد.مسافران دیگر برای پیمرد تاسف می خوردند ، ولی پیرمرد بی درنگ... لنگه دیگر کفشش را هم بیرون انداخت . همه تعجب کردند ؛ پیر مرد گفت که یک لنگه کفش نو برایم بی مصرف می شود ؛ ولی اگر کسی یک جفت کفش نو بیابد چقدر خوشحال خواهد شد! ]]> هیزم شکن 2014-01-22T09:19:55+01:00 2014-01-22T09:19:55+01:00 tag:http://shogheparvane.mihanblog.com/post/2 ایمان اسلامی هیزم شکن صبح از خواب بیدار شد ، دید تبرش ناپدید شده. شک کرد شاید همسایه اش آن را دزدیده باشد ؛ برای همین تمام روز او را زیر نظر گرفت. متوجه شد همسایه اش در دزدی مهارت دارد ؛ مثل یک دزد راه می رود ؛ مثل دزدی که می خواهد چیزی پنهان کند پچ پچ می کند. آنقدر از شکش مطمئن شد که تصمیم گرفت به خانه برگردد تا پس از عوض کردن لباس ، نزد قاضی برود. اما همین که وارد خانه شد تبرش را پیدا کرد ؛ زنش آن را جا به جا کرده بود. مرد از خانه بیرون رفت و دوباره همسایه اش را زیر انظر گرفت و دریافت که چقدر او آدم هیزم شکن صبح از خواب بیدار شد ، دید تبرش ناپدید شده. شک کرد شاید همسایه اش آن را دزدیده باشد ؛ برای همین تمام روز او را زیر نظر گرفت. متوجه شد همسایه اش در دزدی مهارت دارد ؛ مثل یک دزد راه می رود ؛ مثل دزدی که می خواهد چیزی پنهان کند پچ پچ می کند. آنقدر از شکش مطمئن شد که تصمیم گرفت به خانه برگردد تا پس از عوض کردن لباس ، نزد قاضی برود. اما همین که وارد خانه شد تبرش را پیدا کرد ؛ زنش آن را جا به جا کرده بود. مرد از خانه بیرون رفت و دوباره همسایه اش را زیر انظر گرفت و دریافت که چقدر او آدم شریفی است ؛ مثل یک آدم شریف را می رود ، حرف می زند و مثل یک آدم شریف رفتار می کند.]]> وطن تبلیغ 2014-01-22T08:52:40+01:00 2014-01-22T08:52:40+01:00 tag:http://shogheparvane.mihanblog.com/post/1 ایمان اسلامی در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکت ها و برندهای بزرگ و کوچک ، تبلیغات اینترنتی را یکی بهترین روش ها برای معرفی محصولات و خدمات خود میدانند و حتی بازایابی و برندسازی از طریق اینترنت را موثر تر و کم هزینه تر از سایر روش های تبلیغاتی میدانند. با تبلیغات اینترنتی وطن تبلیغ شما در کمترین زمان و کمترین هزینه میتوانید مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید و با جدیدترین روش برندسازی و بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات خود را به میلیونها نفر معرفی نمایید.  


در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکت ها و برندهای بزرگ و کوچک ، تبلیغات اینترنتی را یکی بهترین روش ها برای معرفی محصولات و خدمات خود میدانند و حتی بازایابی و برندسازی از طریق اینترنت را موثر تر و کم هزینه تر از سایر روش های تبلیغاتی میدانند.

با تبلیغات اینترنتی وطن تبلیغ شما در کمترین زمان و کمترین هزینه میتوانید مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید و با جدیدترین روش برندسازی و بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات خود را به میلیونها نفر معرفی نمایید.

 

چرا تبلیغات اینترنتی وطن تبلیغ بهترین راه برای برندسازی و معرفی کالا و خدمات شما میباشد ؟

علاوه بر امکانات بسیار تبلیغات رایگان ، درصورتی که شما تبلیغات خود را ویژه کنید تبلیغات شما در صفحه اول وطن تبلیغ نمایش داده میشود .

نکته مهم : میتوانید برای آگهی ویژه خود یک یا چند عکس آپلود نمایید و وطن تبلیغ تبلیغات شما را برای دیگر همکارانتان  نمایش میدهد .

بنابراین در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تبلیغات شما در وطن تبلیغ  نمایش داده خواهد شد و این کار بهترین روش برای برندسازی و بازاریابی و تبلیغات میباشد .

وطن تبلیغ امکان مدیریت تبلیغات را در هر زمان به شما میدهد تا شما بتوانید علاوه بر مشاهده بازتاب تبلیغات خود ، بتوانید عکسهای خود را تغییر دهید تا به بهترین نتیجه برسید .

 

ثبت آگهی رایگان


]]>